404 Not Found

404 Not Found


nginx

Novinky, obrázky, videa…

Podpořte originální tablo ve stylu GTA

V naší třídě jsme řešili jakým stylem uděláme tablo. Nápadů bylo hodně, ale pořád nic moc originálního. Jelikož v naší třídě je několik pařanů tak nás napadlo tablo ve stylu front coveru a obrázků z GTA. Nejdříve jsme se báli jak bude celý výtvor ve výsledku vypadat, ale nakonec jsme byli příjemně překvapeni a myslím, že vám se bude také líbit a pokud ano tak nás můžete podpořit v souteži o nejlepší tablo.

Link zde : http://www.maturitni-tabla.cz/tablo/4-b-san-boleslav/

Děkujeme za podporu :)

S pozdravem 4.B OAMB

tablo

Share and Enjoy:
  • Print
  • email
  • PDF
  • Add to favorites
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

Komentáře jsou uzavřeny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx